Company Logo


Pomoc komputerowa dla klientów indywidualnych oraz firm.
Oferujemy pogotowie komputerowe z dojazdem do klienta na terenie Łańcuta, Rzeszowa i okolic. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszych usług.

Tel. 507-303-578

e-mail: serwis@pogotowie.rzeszow.plTak działamy

Procedura naszego działania jest następująca:

 • W czasie rozmowy telefonicznej ustalany jest czas i miejsce przybycia na usługę, oraz wstępny koszt serwisowania.
 • W chwili pojawienia się na miejscu przedstawiamy się i przystępujemy do diagnostyki sprzętu.
 • Po diagnostyce informujemy o kosztach usługi. Jeżeli koszt jest akceptowany przystępujemy do pracy. Jeżeli nie, pobieramy opłatę za dojazd.
 • Jeżeli Państwa sprzętu nie da się naprawić na miejscu i potrzebna jest dalsza diagnostyka to za Państwa zgoda komputer zabieramy do naszego serwisu, w którym posiadamy dodatkowe urzadzenia. Odbiór sprzętu dokumentowany jest kartą przekazania sprzętu.
 • W czasie przeprowadzania usługi jesteśmy otwarci na pytania i chętnie udzielamy informacji.
 • Po wykonaniu usługi klient podpisuje kartę wykonanej usługi serwisowej, gdzie zawarte są informacje na temat wykonanych usług oraz koszt usługi.
 • Rozliczamy wykonaną usługę poprzez płatność gotówką.
 • Ceny za usługi nie podlegają negocjacji, uwierz nam, że są konkurencyjne.
 • Jeżeli umawiamy się na usługę i w międzyczasie okazuje sę, że wszystko już działa - ponosisz koszt dojazdu.     W  tym czasie mogliśmy wykonać inną ważniejszą usługę komuś, kto rzeczywiście potrzebował wsparcia.
 • Wystawiamy faktury VAT
 • W trosce o zapewnienie wysokiej jakości naszych usług oraz o unikanie nieporozumień rozmowy mogą być rejestrowane.


Dlaczego warto współpracować z nami.

Warto postawić na dobrą markę. W dzisiejszych czasach dużo jest ogłoszeń firm świadczących podobne usługi, lub tych kuszących niezwykle niską ceną, po których poprawiamy minimum parę razy w miesiącu. Nasuwa się sławne pytanie "A czy ty byłeś kiedyś zadowolony z tanich butów ? "

Nie zostawiamy klienta z nie rozwiązanym problemem - chyba, że sobie tego życzy.

Gwarantujemy solidność opieki nad Państwa sprzętem, oraz dobre ceny dla stałych klientów ! 

Na wykonane usługi, oraz nowy sprzęt udzielamy gwarancji. Z gwarancji wyłączone jest użytkowanie komputera, lub systemu niezgodne z przeznaczeniem ( w tym terminie również zawarte są przypadki świadomego zawirusowania systemu itp.)

Stanowczo odradzamy podejmowanie prób samodzielnego usuwania usterek. Poza często większymi kosztami usługi, nie obce są nam przypadki trwałego uszkodzenia przez klienta sprzętu, systemu operacyjnego, komponentów, czy utrata danych. Spowodowane jest to nieznajomością zagadnień przy podejmowaniu prób samodzielnej naprawy.

 

Witaj w pogotowiu komputerowym

Drogi użytkowniku.

Jeżeli

 • Szukasz dobrego i konkretnego pogotowia komputerowego.
 • Masz na myśli serwis komputerowy który szybko przyjedzie do Ciebie, zdiagnozuje problem i naprawi go.
 • Interesuje Cię dobra usługa po przystępnej cenie.
 • Potrzebujesz dla swojej firmy stałej opieki informatycznej.
 • Chcesz zabezpieczyć swoje komputery i dane w nich przechowywane
 • Potrzebujesz ofertę na sprzęt komputerowy lub oprogramowanie.

 Trafiłeś we właściwe miejsce.

Od ponad 12 lat zajmujemy się niemalże wszystkim co dotyczy komputerów. Znamy problemy klientów i wiemy jak im sprostać. Nie robimy rzeczy niemożliwych ale niekiedy dotykamy tej granicy. Oferujemy Państwu usługi na możliwie najwyższym poziomie z szybkim czasem reakcji na zgłoszenie i solidnością wykonania.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną, na której znajdą Państwo wiele gałęzi naszej działalności a także do skorzystania z naszych usług !

Pracujemy w godzinach od 9 do 19, od poniedziałku do piątku.

 

Program dla firmy Faktura ibiznes

Faktura IBiznes To wysokiej jakości program do fakturowania, zarządzania sprzedażą dla małych i średnich przedsiębiostw.

Program do fakturowania obrazek

 • Szybkość, wygoda, intuicyjna obsługa, bogate i szerokie możliwości to tylko niektóre z licznych atutów oprogramowania faktura IBiznes. 
 • Za pomocą programu z łatwością wystawisz każdy dokument sprzedaży, oszacujesz swoje obroty i prognozy na przyszłość. 
 • Zarządzaj kontrahentami i przeglądaj historię sprzedaży, oraz zamówień od każdego z nich 
 • Wystawiaj faktury u klienta, jak również w dowolnym miejscu na świecie, posiadając pendrive, lub serwer oprogramowania w swojej firmie - dzięki prostej konfiguracji wersji sieciowej ! 
 • Jeżeli masz stałych klientów i oferujesz im usługi w równym odstępie czasu to funkcja cyklicznego wystawiania faktur będzie dla Ciebie niezastąpiona
 • Drukuj automatycznie druki przelewowe, wezwania do zapłaty, faktury, i raporty ! 

 

 Program jest kompatybilny z nowymi obowiązujacymi od 01.01.2011 roku stawkami VAT 23%, 8%, 5%.

Jako autoryzowany partner Zapewniamy sprzedaż oprogramowania na korzystnych warunkach, serwis, oraz szkolenia z zakresu obsługi oprogramowania.

Więcej…
 
Faktura iBiznes Startowa

Program do fakturowania wersja startowaTo najprostsza wersja programu do fakturowania przeznaczona dla Firm usługowych i handlowych jak również dla osób prowadzących działalność rolniczą. Łatwa obsługa pozwala na pracę osobom, które boją się komputerów. Umożliwia wystawienie niezbędnych dokumentów przy sprzedaży: faktury VAT, paragony, rachunki.
Umożliwia sporządzenie zestawień i analiz, sprzedaży według klienta lub według towaru. Pozwala na obserwację rozwoju firmy za pomocą rejestru sprzedaży VAT lub można wykorzystać go do księgowań miesięcznych w książce przychodów-rozchodów. Cena już od 79 zł 

 Program do fakturowania - zamówProgram do fakturowania demo

Więcej…
 
Faktura iBiznes Standardowa

Program do fakturowania wersja standardowaFaktura VAT iBiznes Standardowa umożliwia ewidencję sprzedaży i zakupów w firmach usługowych i handlowych nieprowadzących magazynów. Wystawia wszystkie dokumenty sprzedaży, w walucie krajowej i zagranicznej. Łatwa obsługa pozwala na pracę osobom, które boją się komputerów. Wystawienie dokumentów sprzedaży: faktura VAT, paragon, rachunkek.
Zawiera wszystkie funkcje i moduły, zawarte w niższych wersjach programu.
Umożliwia sporządzenie zestawień i analiz, sprzedaży według klienta lub według towaru. Umożliwia obserwację rozwoju firmy za pomocą rejestru sprzedaży VAT lub wykorzystać go do księgowań miesięcznych w książce przychodów-rozchodów. Możliwość wystawienia faktur VAT w języku angielskim, niemieckim, francuskim, włoskim, hiszpańskim, czeskim. Obsługuje wszystkie waluty. Program sam inteligentnie rozpozna o co Ci chodzi, podpowie kontrahenta, towar, usługę. Cena już od 99 zł

Program do fakturowania - zamówProgram do fakturowania demo

Więcej…
 
Faktura iBiznes Profesjonalna

Profesjonalny program do fakturowaniaBogatsza wersja programu oprócz obsługi sprzedaży i zakupów, pozwala na prowadzenie stanów magazynowych (w wersji z magazynem), raportu kasowego, rozrachunków i zamówień. Wystawia niezbędne dokumenty sprzedaży, w walucie krajowej i zagranicznej.
Zawiera wszystkie funkcje i moduły, zawarte w niższych wersjach programu. Dodatkowe moduły takie jak: obsługa magazynu, analizy, rozrachunki, ranking klientów, ranking sprzedaży, tworzenie cennika, kursy walut, zamówienia od odbiorców i zamówienia do dostawców.

Cena już od 129 zł

Program do fakturowania - zamówProgram do fakturowania demo

Więcej…
 
Faktura iBiznes Sieciowa

Program do fakturowania - wersja sieciowaFaktura iBiznes Sieciowa to najbogatsza wersja programu oprócz obsługi sprzedaży i zakupów, pozwala na prowadzenie stanów magazynowych, raportu kasowego, rozrachunków i zamówień. Wystawia niezbędne dokumenty sprzedaży, w walucie krajowej i zagranicznej. Łatwa obsługa pozwala na pracę osobom, które boją się komputerów. Umożliwia wystawienie niezbędnych dokumentów przy sprzedaży: faktury VAT, paragony, rachunki.
Zawiera wszystkie funkcje i moduły, zawarte w niższych wersjach programu. Dodatkowe moduły takie jak: obsługa magazynu, analizy, rozrachunki, ranking klientów, ranking sprzedaży, tworzenie cennika, kursy walut, zamówienia od odbiorców i zamówienia do dostawców.
Umożliwia sporządzenie zestawień i analiz, sprzedaży według klienta lub według towaru. Umożliwia obserwację rozwoju firmy za pomocą rejestru sprzedaży VAT lub wykorzystać go do księgowań miesięcznych w książce przychodów-rozchodów. Możliwość wystawienia faktur w języku angielskim, niemieckim, francuskim i włoskim. Obsługuje wszystkie waluty.
Możliwość pracy w sieci, połączenia oddziałów przez internet. Cena już od 299 zł !!!

Program do fakturowania - zamówProgram do fakturowania demo

Więcej…
 
Rachunek iBiznes


Rachunek iBiznes to program dla firm zwolnionych z podatku VAT. Szybka i łatwa obsługa , oprogramowanie dla każdego użytkownika komputera. Umożliwi wystawienie niezbędnych dokumentów sprzedaży, takich jak: rachunki, paragony, faktura marża. Cena już od 49 zł
 

Program do fakturowania - zamówProgram do fakturowania demo

Więcej…
 
Firma iBiznes

Firma iBiznes to najbogatsza wersja programu oprócz obsługi sprzedaży i zakupów, pozwala na prowadzenie stanów magazynowych, raportu kasowego, rozrachunków i zamówień. Wystawia niezbędne dokumenty sprzedaży, w walucie krajowej i zagranicznej. Łatwa obsługa pozwala na pracę osobom, które boją się komputerów. Umożliwia wystawienie niezbędnych dokumentów przy sprzedaży: faktury VAT, paragony, rachunki.
Zawiera wszystkie funkcje i moduły, zawarte w niższych wersjach programu. Dodatkowe moduły takie jak: obsługa magazynu, analizy, rozrachunki, ranking klientów, ranking sprzedaży, tworzenie cennika, kursy walut, zamówienia od odbiorców i zamówienia do dostawców.
Umożliwia sporządzenie zestawień i analiz, sprzedaży według klienta lub według towaru. Umożliwia obserwację rozwoju firmy za pomocą rejestru sprzedaży VAT lub wykorzystać go do księgowań miesięcznych w książce przychodów-rozchodów. Możliwość wystawienia faktur w języku angielskim, niemieckim, francuskim, włoskim, hiszpańskim, czeskim i słowackim. Obsługuje wszystkie waluty.

Cena od 399 zł

 

Więcej…
 
Faktura iBiznes Synchro

Wersja programu przeznaczona dla użytkowników potrzebujących dostępu do danych poza siedzibą firmy. Wersja Synchro występuje tylko w postaci programu instalowanego na pamięci USB. Pozwala ona na wymianę danych między głównym komputerem zainstalowanym w siedzibie firmy i programem zainstalowanym na pamięci USB pracującym jako oddzielny program który może być uruchamiamy na dowolnych innych komputerach.

 

Program do fakturowania - zamówProgram do fakturowania demo

Więcej…
 
Faktura iBiznes na Pendrive - wszystkie wersje

Poczuj komfort najnowocześniejszych technologii.
Faktura iBiznes na pendrive pozwoli Ci stworzyć własne, mobilne środowisko pracy w każdym miejscu i na każdym komputerze.

Wersja programu na USB to rozwiązanie mobilne umożliwiające pracę na dowolnym komputerze przy wykorzystaniu naszego programu i danych bez potrzeby instalacji.

 

Program do fakturowania - zamówProgram do fakturowania demo

 

Serwis iBiznes - program dla serwisu

 Program do obsługi serwisu - serwis ibiznesProgram do prowadzenia serwisu - Serwis iBiznes
 • Najpełniejsza wersja zawiera wszystkie funkcje Firmy iBiznes + rozbudowany moduł serwisowy
 • Praca przez internet
 • Serwis profesjonalny, komis
 • Faktury zbiorcze
 • Przypomnienie o płatnościach

 

 

 

Czytaj więcej...

Oprogramowanie antywirusowe

W naszej pracy staramy się jak najlepiej doradzać klientom indywidualnym, firmom, placówkom publicznym jakie zabezpieczenie dla danego systemu komputerowego wybrać.

Obecnie jesteśmy sprzedawcą produktów następujących marek:

 

Zapytaj o ofertę, przygotujemy ją dla Ciebie.

 
Powered by DATAGRAM & Joomla!®.

| Naprawa komputerów | Serwis komputerowy | Outsourcing It | Serwis u klienta | Pogotowie komputerowe | Profesjonalny serwis komputerowy | Odzyskiwanie danych | Rzeszów Łańcut Podkarpacie | Programy antywirusowe | Instalacje internetu | Odzyskiwanie danych | Programy dla firm |